format@format.pl

MEBLE KUCHENNE

Projektowanie kuchni należałoby zacząć od funkcjonalnego rozplanowania. Przestrzeń w kuchni musi być przede wszystkim użyteczna, musi pozwalać na swobodne poruszanie się, na wszelkie czynności, które chcemy w kuchni wykonać. Dopiero później należy zacząć planować, obmyślać kolorystykę, styl, podzielić pomieszczenie na strefy i w końcu podjąć decyzję, jakie meble kuchenne można w danym pomieszczeniu postawić.

Kuchnie z frontami drewnianymi

Kuchnie z frontami drewnianymi mogą być wykonane z różnych rodzajów drewna. Dostępne gatunki drewna: dąb, brzoza, jawor, buk, sosna, olcha, czereśnia Występują w szerokiej gamie kolorystycznej (według wzornika kolorów) oraz w kilkunastu rodzajach frezów.

Kuchnie z frontami z płyty fornirowanej

Fronty wykonane z płyty wiórowej pokrytej naturalnym fornirem drewnianym.Dostępne są dwa rodzaje fornrów: buk (wybarwienie: wiśnia), orzech (wybarwienie: ciemny orzech) Występują w wersjach: wykończone ramką aluminiową, w całości pokryte fornirem

Kuchnie z frontami MDF i z płyty laminowanej

Fronty wykonane z płyty MDF foliowanej dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej (według wzornika kolorów) oraz w kilkunastu rodzajach frezów. Fronty laminowane wykończone są ramką aluminiową.

NASZE REALIZACJE

Profesjonalizm i doświadczenie naszej Firmy to efekt kilku lat wytężonej pracy wykwalifikowanego personelu. Strategia nasza zaowocowała szerokim gronem odbiorców na terenie całego kraju i silną pozycją na polskim rynku mebli kuchennych.
Napisz do nas!

Telefon
054 – 280-4840
Adres
FORMAT S.C. ul. Dojazdowa 9B 87-500 Rypin
Adres
format@format.pl